Generalní partner

Pořadí Dětského poháru - Chlapci U12
       1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo
# jméno příjmení ročník občanství oddíl ranking#body#body#body#body#body
1.FrantišekDanda2006CZEGreen Trees Monkeys, HO Pohodička Slaný380110028011001100
2.LukášMokroluský2007CZEBigWall Praha, Třináctka, baterca, Move Holds36028011002802801100
3.MarekMokroluský2006CZE237551551455280
4.OndřejPařík2006CZELezecký Tým Pardubice222455455365647
5.FrantišekJuda2006CZEBoulder Banda213840743365365
6.JaromírJanovský2006CZEHO Pohodička Slaný2063651620647551743
7.MarekŠoukal2007CZELEZU V MEZU169743743840743
8.AdamProkop2007CZEHO Pohodička Slaný1648401326743455
9.MarekPařík2006CZELezecký Tým Pardubice149647551551
10.JakubKopáček2006CZELezecký Tým Pardubice1499376479371228
11.IvoNedvěd2006CZELezecký Tým Pardubice129103412281620647
12.MarekSedlák2007CZELEZU V MEZU981326152218161034
13.VojtěchPoslušný2007CZEWallClub Sezimovo Ústí921718937937
14.OliverSvoboda2006CZELezecký Tým Pardubice891718181614241131
15.VítekPetržílek2006CZELezecký Tým Pardubice71171811311522
16.BorisŘehák2006CZESTS Chvojkovice brod681228840
17.MatyášKolařík2006CZERocky Monkeys; Sokol Brno I65365
18-19.MaxPochman2007CZEHO Komorní výtah5511311424
18-19.LukášTrávníček2007CZEHO Pavoučci Singing Rock Liberec55455
20.ViktorTeichmann2007CZEHK Lanškroun z.s.4812281620
21.MartinGrünwald2007CZEHO Pohodička Slaný4416201424
22.JosefŠindel2007CZETJ Baník Karviná, Kulhavá ruka Těrlicko37937
23-25.JindřichHerman2007CZEKorcle Tendon Blok Ostrava341034
23-25.MatoušHůrka2006CZECRUX KV, Ultrasport Sokolov341034
23-25.JanSkočdopole2007CZEHO Pavoučci Liberec341034
26.FilipHrubý2006CZERedPoint311131
27.VítězslavDuník2007CZEV TAHU311131
28.MatějHavel2006CZE281228
29.OndřejPšenica2007CZEAlpin Club Rožnov261326
30-32.AdamFilip2006CZEHOSK Nový Bor261326
30-32.JanCharouzd2007CZEPřelouč261326
30-32.PetrKašpar2007CZEVTAHU261326
33.JakubŘezka2007CZELezecký Tým Pardubice241424
34-35.LukášKolovratník2006CZELezecký Tým Pardubice221522
34-35.PetrSvoboda2006CZE221522
36-38.TheodorHorčic2007CZE141914
36-38.MatyášKončínský2007CZELezecký Tým Pardubice141914
36-38.KryštofŠotola2007CZEKorcle TendonBlok Ostrava141914
39-40.JaroslavĎulík2007CZEKorcle Ostrava122012
39-40.NikitaSačok2007CZEHO Komorní výtah Liberec122012
41-44.FilipKysilka2007CZEGreen Trees Monkeys102110
41-44.OndraLichý2007CZEKorcle TendonBlok Ostrava102110
41-44.DanielMareš2006CZEHK Lanškroun z.s.102110
41-44.JakubOlišar2006CZEGreen Trees Monkeys102110
45-46.JanMarušák2007CZEAtlas Opava9229
45-46.VáclavSíkora2006CZE9229
47.MatějDragoun2007CZEBig WALL Praha7247
48.DanielSčučka2006CZEHK Lanškroun z.s.6256
49.ŠtěpánVrbata2006CZELezecký Tým Pardubice5265



Hlavní rozhodčí: info@boulderzavody.cz                                             Datum a čas tisku: 11.12.2018 09:44:53



Hlavní partner