sponzor
České Sportovní Lezení
sponzor
Auto Podbabská
sponzor
Nano energies
Pořadí poháru Boulderzávodu - Muži
       1. kolo2. kolo
# jméno příjmení ročník občanství oddíl ranking#body#body
1.MartinStráník1990CZEScarpa,Singing Rock,MAKAK, HK Choceň, Hodinářství 20011001100
2.RomanKučera1993CZEKoroboulder Pardubice991034365
3.MartinDvorský1989CZELokalblok , SCVM90743647
4-5.JakubSkočdopole2000CZEScarpa, Rafiki, CT, HOLipník80280
4-5.VojtěchTrojan1999CZEScarpa, VirginGrip, Climbbros80280
6.MilošNěmý1987SVKMove Up681131937
7.RishatKhaibullin1995KAZ65365
8-9.JakubHlaváček1982CZETriop, SmíchOFF, Ruzyně55455
8-9.JanChvála1989CZEHK Polička, Ocún, AIX55455
10-11.ŠtěpánStráník1987CZEScarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň51551
10-11.MatějšSvojtka1995CZEBoulder Bar, don Olivieri51551
12.ŠimonPotůček2001CZEVertikon Zlín47647
13.MichalBěhounek1997CZEActiveMove4417181326
14.MartinŠvec1994CZEHO SK Prostějov43743
15-16.OlinKlapal1986CZETR Walls40840
15-16.MartinKuhnel1997CZE40840
17.ŠtěpánPochman2001CZELezecká akademie, Boulder Bar37937
18.TomášDuchoň1991CZELanovka, Rebelbean341034
19.DanielSvoboda1999CZEHO Namche311131
20-22.RichardPařil1992CZEBoulderBar281228
20-22.JakubRázek1998CZE281228
20-22.FilipKarban1997CZEMAKAK281620238
23.JakubHejný1990CZEClimb&Run261326
24-25.JanKendík1999CZEDirectalpine, VirginGrip, Lezecká stěna ŠUTR, Clim241424
24-25.JáchymSrb1992CZEBoulder Bar, don Olivieri241424
26-27.DavidKozel1982CZEAmuerte221522
26-27.ŠtěpánPotůček2001CZEVertikon Zlín221522
28.CyrilKoníček1990CZEAlfa Brno201620
29.MilanKocáb1999CZEHO Namche181718
30-31.ŠtěpánDěták2002CZE161816
30-31.MartinSzentesi1976CZEHO Bordeaux, VinoSem.cz161816
32-33.AlešMaršík2000CZEClimbbros, VirginGrip141914
32-33.SzymonZalesiński2003POLGoClimbo141914
34-36.OndraHašek2000CZEHO Komorní Výtah122012
34-36.JiříPřibil1980CZEHO doubrava / AIX AIX AIX122012
34-36.SvatoplukVaňous2002CZELezecký Tým Pardubice122110292
37-38.JanJurečka1990CZE102110
37-38.JiříSlabý1979CZEWC10283247
39-40.KryštofAndrle2003CZEWC9229
39-40.TomášLukášek2000CZEHO Komorní Výtah, Directalpine9229
41.VojtěchBorýsek2003CZEVertikon Zlín8238
42.DominikUher1992CZEHK Orlová, HO Broumov7247
43-44.JáchymLysák2003CZEVertikon Zlín6256
43-44.VladimírStřílek1991CZEHK Polička6256
45-46.VojtěchFrohlich1985CZE5265
45-46.ŠimonPrůcha2001CZESambar5265
47-48.MartinGotthard1994CZEHorolezci Jesenik4274
47-48.AlbertOndráško1998CZETer-Mix Trutnov, Rockpoint4274490
49.JakubKarban2001CZEMAKAK3350283
50.JiříKočí2003CZEBoulder Banda2292
51-52.DavidNovotný1992CZE1301
51-52.ZbynekVávra2005CZEGreen Trees Monkeys1301
53-97.MartinHomolka1990CZEHK Choceň, Boulder Centrum VUT0310
53-97.VojtěchPoláček2004CZEGreen trees monkeys0310
53-97.SamuelSuchánek2003CZEMakak0320
53-97.OliverUrda2001SVKMove Up Academy0320
53-97.TomášKurfiřt2003CZEBoulder banda0330
53-97.KarelNajman1999CZE0330
53-97.ViktorUher1995CZE0340
53-97.MartinVeselý1993CZELezecký tým Pardubice0340
53-97.MichalHavel1990CZE0360
53-97.PetrKliger1998CZESinging rock, Saltic,TBTraining HO Satalice0360
53-97.MichalJaneček1990SVKBoulder Nová Lesná0370
53-97.SebastiánMašek2002CZELanovka0370
53-97.JiříJurečka1994CZE0380
53-97.SebastianKurek1976POLgoCLIMBO0380
53-97.OndřejHlinka1995CZELanovka0390
53-97.MartinŠplíchal2004CZEHO Pavoučci Liberec0390
53-97.AdamKadeřávek2002CZEWC0400560
53-97.MarekStehlík1990CZELezecké Kurzy Brno0400
53-97.OndřejZáhora1988CZELK Boulder s.z., KHS Jilemnice0400
53-97.TomášVlk1994CZE0410
53-97.JiříAntušek1996CZEGreen Trees Monkeys0420350
53-97.MatusKralik1992SVKHO Lokomotiva Brno0420
53-97.ŠtefanReblan1986CZEHO Bordeaux0420560
53-97.JanŠik2005CZEHO SaSM Plzeň0420
53-97.MilanSalaš1985CZESCVM.cz0430
53-97.JiříŠvácha1986CZEHO Lezci Kladno0440
53-97.JiříHájek1999CZEDDM Duha Ústí nad Orlicí0450
53-97.KevinVýrostko2001CZEYetti Club Trutnov0460
53-97.TomášValla2000CZELanovka ČB0470
53-97.PetrFilipec1981CZELezecká akademie0480
53-97.RudolfPaar1977CZEHovrch Nové Město nad Metují0500
53-97.LukášHacura2005CZEHK Lanškroun z.s.0510
53-97.FilipŽemlička2000CZEberanstein power team0520
53-97.AdamKotáb2004CZE0530
53-97.PedroCastelas1991ESP0540
53-97.PetrChvojsík1973CZE0550
53-97.TomášDygrýn2004CZEHO Pohodička Slaný0560
53-97.OndřejMaňhal2000CZEYetticlub Trutnov0560
53-97.TadeášPaldus2002CZEMakak0560
53-97.PetrŠimčík2005CZE0610
53-97.MartinTrnka2003CZELKP0620
53-97.JanLengál2004CZELezecký Tým Pardubice0630
53-97.MarianPaulík2000CZE0630
53-97.ŠtěpánSkřivánek2003CZE0630
53-97.MartinZimka2000SVK0630



Hlavní rozhodčí: JO                                             Datum a čas tisku: 16.09.2019 14:38:58



Organizátor

sponzor
České Sportovní Lezení

Partner

sponzor
Auto Podbabská
sponzor
Nano energies